- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1736 Culés
Gorące dyskusje
Jakchcesz
24
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Peciak
28
https://twitter.com/i/status/2081600862812610594 Wielokrotnie bywalem na tamtejszym SORze, ale z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
7
Przypomne, że Asslani którego co poniektórzy tak chwalą ma raptem 10 bramek w 33 meczach w... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1736 Culés
2
Gordon, Raphinha, Adeyemi, Yamal, Ferran, Fermin, Olmo - to póki co będą nasi ofensywni zawodnicy na sezon 26/27. Idealnie nie jest bo brakuje tego ósmego w postaci zawodnika 9/9.5, ale biorąc pod uwagę że w tamtym sezonie pokazaliśmy że systemowo można jako tako ukryć brak dobrej 9 to nie wiem dlaczego tutaj panują wiecznie takie grobowe nastroje. Naszym problemem było głównie przygotowanie fizyczne i brak intensywności, wtedy kiedy ta intensywność była to radziliśmy sobie bardzo dobrze. Myślę że każdy z tych zawodników może spokojnie zrobić 20g/a jak zespołowo będzie się to zazębiać. Yamal spokojnie nawet 40 g/a.
0
@Laminedependencia mysle, ze dlatego, ze nadal brakuje 9, a przede wszystkim mielismy wzmocnic linie obrony, ktora wcale nie bedzie wzmocniona a tam potrzeba 2 SO i LO ( moze Cancelo bedzie ale to nadal nic ). Dodatkowo kto musi czasem wyreczyc Pedriego bo chlop ledwo dycha juz.
0
@malicinho z tą alternatywą dla Pedriego się w 100 procentach zgadzam. Tylko że ciężko znaleźć kogoś kto dałby ten sam poziom żeby nie musieć płacić 100 milionów.
0
@Laminedependencia tego samego raczej nikt nie da. Rodri tylko. Ale chociaz w miare dobry jesli chodzi o rozgrywanie
1
@malicinho Pedri to nie tylko rozgrywanie ale i pressing i odbiór. Mega wszechstronny na pozycji 8/6.