- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1881 Culés
Gorące dyskusje
Frimpong
22
Patrz @Sysia11 Twoje bydło https://twitter.com/i/status/2078994500978905168
20 odpowiedzi
Laminedependencia
23
Rozczarował mnie Messi tym zachowaniemhttps://x.com/i/status/2078979339190780239
19 odpowiedzi
Kgorecki2500
3
No co prawda chyba nie zagrał ani minuty ale puchar ma? Ma :Dhttps://x.com/i/status/207910534076372... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1881 Culés
0
W Onecie takie rzeczy?
To chyba niezgodne z linią partii.
"Z jednej strony Ukraina nie chciała nas w Antybalistycznej Koalicji Rakietowej. Ale z drugiej strony zabrakło nam determinacji, żeby starać się o członkostwo" — tak przedstawiciele rządu tłumaczą, dlaczego Polska nie znalazła się wśród dziewięciu europejskich krajów NATO, które wraz z Ukrainą mają stworzyć system obrony przed atakami rakietowymi ze strony Rosji."
2
@RosjaninBut o czym ty bredzisz trolu. na Onecie jest miliard artyklulow ktore jebia obie partie, to onet odrywa najwieksze skandale w polskiej polityce i nie wazne czy to pis czy po.
2
@MOLESTA Żyjesz w jakimś zadziwiającym imaginarium, nie przeszkadzam.
0
@RosjaninBut ukraińcy rozdają karty nie będąc w nato XD