- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1614 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
36
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
draxidox
17
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Safrani
7
Obsada sędziowska 1. kolejki Ekstraklasy:Radomiak Radom – Wieczysta Kraków, Jarosław Przybył... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1614 Culés
5
Jako że nie ukrywam lubię jechać po świecie influ, z uwagi na to, że to są ludzie którzy nic nie wnoszą, a tylko szkodzą społeczeństwu, tak przytoczę piękna wypowiedź kolejnej influ od siedmiu boleści czyli Agnieszki Grzelak :
"Zawód lekarza jest bardziej poważany i to jest zawód od wieków. (...) Realnie ratuje życia i ja to totalnie rozumiem, ale nawet my nie wiemy, ile żyć mogłyśmy uratować nieświadomie"
A tłumaczenie jest jeszcze lepsze xd. :
"Słyszałam nieraz, że ktoś miał bardzo ciężki okres w życiu... i po prostu w tych najtrudniejszych momentach, jak ktoś sobie odpalał jakieś moje takie głupotki, to gdzieś tam pomagało temu mózgowi się przełączyć na taki inny tryb, taki może luźniejszy... żeby się uśmiechnąć, żeby się zaśmiać tak bezwarunkowo"
Ahh, normalnie ci influ to taki słoneczny patrol tego kraju jest wręcz, a później cyk donejt za 200 zł I mówienie że bieda to stan umysłu.
2
@Karol145 a propo influ taki żarcik:
- hej czym się zajmujesz / jak zarabiasz na życie?
- zarabianiem.