- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1992 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
23
Rozczarował mnie Messi tym zachowaniemhttps://x.com/i/status/2078979339190780239
19 odpowiedzi
Frimpong
17
Patrz @Sysia11 Twoje bydło https://twitter.com/i/status/2078994500978905168
15 odpowiedzi
Danny Gaucho
6
☎️ Leo Messi w meczach finałowych w reprezentacji:⭐️ Copa América 20070 bramek, 0 asyst... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Komu kibicujesz w finale mundialu?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1992 Culés
1
Tenisiści którzy przegrali finał na każdym turnieju wielkoszlemowym:
Zverev
Federer
Djoković
i kto jeszcze?
4
@barcelonaLM Andy Murray.
2
@barcelonaLM Na pewno Murray.
1
@Gary @FcPortoFan1999 celnie
3
@barcelonaLM Oprócz tego jeszcze Lendl tak z pamięci.
No i w ciemno strzelałbym, że Rod Laver i Ken Rosewall, bo oni sporo Szlemów rozdzielili między sobą, więc jest duża szansa, że każdy choć raz przegrał finał z tym drugim.
1
@barcelonaLM I chyba jeszcze Agassi.
0
@FcPortoFan1999 A Agassi przegrał kiedyś finał w Australii?
@barcelonaLM
0
@Gary W sumie jednak nie.Najdalej jak przegrał to półfinał.To taki strzał w ciemno bo wiem że w reszcie szlemów przegrywał i to nie raz.