- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1230 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
45
Rozczarował mnie Messi tym zachowaniemhttps://x.com/i/status/2078979339190780239
32 odpowiedzi
Arkon
2
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
PatrychoO
5
Zakładam czapeczkę foliową i... ten filmik rzeczywiście jest zastanawiający. Stoją jak na... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1230 Culés
10
Hahahaha. Doniesiono mi że Brazylia ledwo wygrała z Japonia. Hahah. To jest 3 najlepsza drużyna Copa America. Widać ile wart jest ten turniej skoro taka drużyna to numer 3 tam. Ogólnie hierarchia jest tam taka: Fifa, Kolumbia, Brazylia. Ale gdyby nie dwunasty zawodnik to Kolumbia jest najlepsza i potem Fifa. Ogólnie ta Kolumbia to całkiem trudny przeciwnik. Reszta dramat.
4
@Popitek12 jak widzisz wszystko ze mną dobrze @mekston nie mogę się doczekać mojego 7 i 8 meczu na tym Mundialu
3
@Popitek12 Ale druga drużyna Copa America, czyt. Kolumbia, prawie wygrała z 1 drużyną Europy, czyli Portugalią, która wygrała Ligę Narodów, Popkillah.
@mekston @Kessie @Lanosss
2
@blakkudium to nie był mecz. Ronaldo wybrał awans z drugiego miejsca. Kolumbia to dobra ekipa, top 10 na świecie może nawet, ale gdyby to był mecz na serio to wynik byłby 5-0
1
@Popitek12 W sensie 5-0 dla Kolumbii, Popranol?