La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

7

Zawodnicy chcą Alvareza i świętowali po jego ostatnim wywiadzie.

5

@Cule1234 no dosłownie każdy chce tego Alvareza. Zarząd, trener, nawet zawodnicy, kibice którzy kumają o co chodzi w futbolu, ale jest kilku, którzy będą gadać głupoty bo uwiera ich to że to Argentyńczyk :D

A właśnie dodatkowy plus, że to Argentyńczyk - przyda się trochę polotu i charakteru południowoamerykańskiego, a nie jakieś europejskie kloce. Julian Alvarez to idealny napastnik dla Barcy i Flicka

2

@Fog_W_1899 on to chyba najmniej charakterny że wszystkich argentyczykow. Taki grzeczny chłopak, kandydat na ulubieńca teściowej. Zaraz po Pedrim.

1

@Fog_W_1899 tu nie chodzi o to że kibice go nie chcą lecz o to że nie chcą przepłacać za niego dwukrotnie, co jest zrozumiałe.

0

@Rifek no nie jest to Enzo, Otamendi, Lautaro czy Romero, ale argentyńska krew w nim płynie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?