La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1286 Culés

0

Jeśli Urugwaj dzisiaj przegra z Hiszpanią, to pakują się do domu bez względu jaki wynik padnie w drugim meczu grupowym. Jeśli zremisują to też pakują się do domu, jeśli w drugim meczu nie padnie remis.

1

@Rifek Oby przegrali.

4

@Rifek pytanie jak Hiszpania podejdzie do meczu mimo praktycznie pewnego awansu

Pewnie jednak chcieliby uniknąć gry z ARG w 1/16, wiec niekorzystnie dla Urugwaju wyszedl ten remis Hiszpanii z Cape na start

0

@mekston Hiszpanie muszą podejść bardzo poważnie, bo ani ta Argentyna z drugiego ani ewentualny spadek na 3 miejsce i mecz w 1/16 z np. Francją albo Anglią raczej im się nie spodoba

2

@Rifek szczegolnie ze 1 miejsce daje im drabinke bardzo bardzo przyjemna do 1/2

Moze troche mniej jesli Portugalia wyszlaby z 2, ale i tak praktycznie jedna z lepszych drabinek wtedy

W 1/16 easy, w 1/8 (Kolumbia / Portugalia), 1/4 swietna bo USA albo ktos nawet slabszy jak Amerykanie sie wywala i 1/2 - najtrudniejsza Francja (chyba ze Francja dzisiaj cos bedzie kombinowac), wtedy Niemcy / Holandia / Maroko

To drabinka wtedy marzen do finalu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?