La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

0

Mundial nie jest idealny ( a czy był kiedykolwiek idealny ? ), ale już czuje że będę za nim tęsknił.

1

@tribo A ja za tym nie, bo w katarze był po tysiąckroc lepszy już w fazie grupowej.

0

@Karol145 Mundial to nie tylko faza grupowa. Spokojnie :)

0

@tribo Owszem, ale oceniam na bazie obecnej fazy i tutaj w katarze to zjadała w przedbiegach ten mundial.

0

@Karol145 Bo odbywał się w innym terminie, atrakcyjniejszym dla graczy i kibiców przed tv, oraz to że było mniej drużyn. To już z zasady ten mundial ma słabsze pole w wyścigu. Mimo to uważam, trzeba poczekać z oceną do końca.

0

@tribo Ale nawet faza grupowa w Rosji była lepsza, a nie mówiąc już o tej w Brazylii.

No na razie to te 48 drużyn uważam za flop, no fazy grupowe pokazują, że to się nie sprawdza.

0

@Karol145 a ja się z Tobą nie zgadzam. Oglądaj te mecze, które Cię interesują ( chyba w lidze mistrzów tak robisz ).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?