La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1900 Culés

1

Jak patrzę na reprezentacje USA to mam coś takiego, że jest to trochę "oszukane" (nie wiem jak to określić), bo to to tak jakby nie było reprezentacji poszczególnych krajów europy, tylko reprezentacja europy jako całość. I dla zabawy zacząłem się zastanawiać jak wyglądałaby wyjściowa 11 dla "United Europa Nations"
i wymyśliłem sobie coś takiego
Courtois
Dumfries - Gvardiol - Saliba - Mendes
Pedri - Rice - Vitinha
Lamin - Kane - Mbappe

P.S nie obchodzi mnie sytuacja polityczna obu regionów, nie musicie mi tłumaczyć, że to nie jest "oszukane".

1

@Hektor16 to może naszą kadrę też trzeba podzielić na województwa?

0

@mkord ekstraklasę trzeba podzielić na województwa i potem grać play-off

0

@Hektor16 Tak samo można powiedzieć o Niemcach. To też federacja jest.

0

@Hektor16 na prawej kimmich

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?