La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1661 Culés

6

trzymajcie kciuki za mnie bo zaraz będę miała wyniki z egzaminów i się boje XDD

1

@martusiaaaa jak uwalisz to przeciez świat sie nie zawali .

1

@gumaz no niby nie

10

@martusiaaaa @Kessie nie zdał matury , egzaminu 6 klasisty , nie ma bierzmowania, nie ma chrztu i zyje .

8

@martusiaaaa Nie martw się, Marta. @Kgorecki2500 kończy studia i zarabia po 10 zł na godzinę, a @Luciano99 podstawówki nie skończył i prowadzi jeden z najbardziej dochodowych biznesów w Sosnowcu.

0

@gumaz Ale ma łeb na karku.

1

@LAMC_10 powiedz to moim rodzicom XD

2

@gumaz Legenda glosi że ponoć jednak byl ochrzczony w Jeziorze Żywieckim przez miejscowego samozwańczego proboszcza.

2

@martusiaaaa
Ja od piątku powinienem być magistrem
Ale nie pyklo i będę we wrześniu xD
Będzie git haha

1

@kryhaa trzymam za słowo ze będzie git hahah

1

@kryhaa narazie 2 przedmioty z 5 zdane

1

@martusiaaaa Powodzenia :-)

0

@kocuur dzięki juz 2/5 zdałam najgorzej będzie chyba z matma

1

@martusiaaaa Dasz radę :-)

0

@martusiaaaa no to z gorki ;)

1

@kryhaa edit: 3/5

1

@kryhaa zdałam matmy a myślałam ze nie zdam XD

1

@martusiaaaa To Ty masz wcześnie, u mnie dopiero 3 lipca.

1

@FanVictoraIbarbo tez tak miałabym gdybym mieszkała w Polsce

1

@martusiaaaa Mówiłem że dasz radę hehe :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?