La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1906 Culés

3

Dzisiaj wszyscy trzymamy kciuki za @Kessie !

0

@Kgorecki2500
Slyszalem od @gumaz , ze bedziesz mial rozmowe o prace jako szef kuchni czy to prawda?

2

@Frimpong Szef kuchni lub inaczej podawacz popcornu w kinie

1

@Kgorecki2500 jakim popcornem by pan był?

1

@DragonxNF Ja klasyczny lubię.

1

@Kgorecki2500 masz tę robotę
Powodzenia ;)

1

@DragonxNF Tbh to mam nadzieję, że dostanę bo taka praca w kinie wydaje się fajna ogólnie. Jakieś kino plus sklep House to są dwa takie miejsca z których chciałbym mieć wpis do CV xd Jeszcze 1-2 lata studiów i później może to wojsko ;P

Jedyny minus, że to kino w galerii więc najwcześniejsza zmiana to 9-17 plus galeria tak trochę na wygwizdowie ale nie mam za dobrej pozycji żeby wybrzydzać ;P

1

@Kgorecki2500 no to ciekawie nie powiem, żeby chcieć w CV sklep i kino XD. No ale co kto lubi i chce
Te godziny to do dvpy moim zdaniem. Długa zmiana, późno do domu się wróci. Ja osobiście wolę wstawać wcześniej (8 lub 7) i wyjść wcześniej. Nie wyobrażam sobie roboty na drugą zmianę, a na nocki to już w ogóle się nie nadaję. Ot wychodzi ze mnie roszczeniowe pokolenie Z

1

@DragonxNF Ja po prostu lubię sklep House xd Też uważam, że 7/8 to tak optymalnie ;P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?