La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

4

Czy ten hydration break to naprawdę taki problem? Bo moim zdaniem dla widowiska lepiej ze piłkarze chwilę odsapną i dodatkowo trener im da wskazówki

1

@Faro
Jest jeden problem.
Ze często mecz nagle zupełnie inaczej wygląda po tej przerwie
Niby tylko na nawodnienie, ale to jest pic na wode.

Wybija z rytmu to drużynę która jest aktualnie w gazie.

Dlatego mi osobiście się to nie podoba.

0

@Faro To wprowadzimy kwarty do piłki xd

0

@Faro ja czuje, że połowa jest krótsza przez to, wybija to z rytmu.

0

@Frimpong mi się podoba z tego względu, ze nie trwa aż tak długo a dzięki temu w takiej taktycznej grze trener ma jakąś możliwość wplyniecia na zespół. Bo realnie to ma tylko wpływ przed meczem i w przerwie

1

@Faro
No właśnie w przerwie.
Jeśli taktycznie źle ułożył zespół, to powinien cierpieć do przerwy i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?