- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1691 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1691 Culés
0
Mieliśmy szklankę która poszła do PSG zdobywać ligi mistrzów i złote piłki, zostawił po sobie szklankę która też chyba będzie musiała odejść. To nie jest Araujo za którego już nikt nie zapłaci. 10 minut temu bym nie pomyślał. Ale 10 minut temu przeczytałem o kolejnej kontuzji i o ile ten Araujo jakoś nie boli i na niego nie liczę, o tyle organizm raphinhi nam robi permanentny problem. Nie chcieliśmy Olmo bo szklanka, nie możemy chcieć w składzie raphinhi który też jest szklanką w dodatku do spieniężenia za ponad setkę pewnie
1
@jakub1906 tylko głupi da teraz 100mln za 30 letniego skrzydłowego, który jest co rusz połamany
2
@jakub1906 A ja jakoś nie jestem wielkim fanem Raphinhi. Rozumiem jak wiele ma zalet ale jakoś nie czuje do niego dużej sympatii. O dziwo wole Araujo i dalej w niego wierzę że będzie przydatny w następnych latach.
0
@MICHU2 najgłośniejsi głupi w jego kontekście to przecież Araby a to jest Brazylijczyk. Mądrzy nie są przecież ;)
1
@matirix20 chyba wstyd się przyznać ale mijają lata, a ja też dalej za Araujo po tym wszystkim ;) +totalny brak obrońców, kontrakty dla Christensena to hipokryzja wobec Araujo przykładowo...
2
@jakub1906 jak mówiłem pod koniec sezonu że 90mln z Arabii trzeba brać z pocałowaniem reki to się śmiali
1
@jakub1906 Araujo dużo popsuł ale on już jest z urzędu krytykowany. Po wroceniu z L4 prezentował się conajmniej solidnie i dołożył parę goli. Ja go uwielbiam jak juz obserwowałem w Barcy B i dalej będę trzymał zacniego kciuki.