La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 833 Culés

0

A premiera Assassin's Creed Black Flag Resynced już za 2,5 tygodnia

0

@Kgorecki2500 280zl w sklepie Xboxa za remake Assasyna, a ty byś GTA 6 chciał za 250zl

0

@LukaszFan Gdzie ja ci pisałem, że chciałbym GTA VI za 250 zł? XD 300 zł to będzie wystarczająco.

0

@Kgorecki2500 czyli 20zl drożej niż odgrzany kotlet z poprawioną grafiką.
No to sie kupy nie trzyma

0

@LukaszFan Trzyma się. Może być i odgrzewany 20 razy bo na razie zapowiada się na bardzo dobrą gierkę ten nowy Asasynek. I to, że będzie kosztować te 280 zł (na PC 250) to nie jest usprawiedliwienie dla mnie tego, że sobie Rockstar krzyknąłby cenę 600 zł za grę bo nie będzie nie wiadomo jak lepsza xD (a dla niektórych będzie nawet gorsza bo wolą klimaty pirackie) Ale ja już napisałem wczoraj co sądzę na ten temat

Hmm... Fifa kosztuje 300 pln to my MUSIMY drożej bo nam ego nie pozwoli ustawić ceny na tyle samo xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?