- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1453 Culés
Gorące dyskusje
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
27 odpowiedzi
KrychaFCB
17
Ta baba to chodząca kompromitacja a o jej dymisji ani widu, ani słychu.https://twitter.com/chrzani... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
clyde
14
Chyba wiem co Szymon Hołownia miał na myśli jak mówił, że lekarze będą dzwonić do... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1453 Culés
0
Kurcze dziwi mnie czasami arogancja niektórych ludzi pochodzących z Ukrainy.
Widząc jakie są nastroje w Polsce wystarczyłoby normalnie pracować, żyć. Nie robić niczego durnego. A tutaj co chwilę widzę coś. A to jakiegoś suma wyłowili i zapakowali na samochód, którego nie powinno, a to wjechali autem na morskie oko. Dzisiaj widzę news o Ukraince zasuwającej po centrum Warszawy.
Przykre to trochę jest bo przez takie zachowania ludzie patrzą na cały ich naród. Wiele osób zadomowiło się u nas. Znaleźli pracę, posłali dzieci do szkoły, płacą podatki, a przez takich ludzi sporo osób wrzuca ich do jednego worka.
4
@Deathwing112 No właśnie sam to napisałeś. W Polsce mamy ponad milion Ukraińców i większość z nich to są normalni ludzie pracujący ciężko, przecież sam ich spotykam codziennie w swojej pracy. A jakiś odsetek psuje im opinie całkowicie.
5
@Deathwing112 W Polsce przebywa ponad milion Ukraińców, nie da się zrobić tak żeby każdy z nich był krystalicznym obywatelem xD