- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 985 Culés
Gorące dyskusje
michal26
36
W ogóle jeden z największych mitów, jaki się narodził ostatnio to to, że liga arabska jest... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Arkon
5
Tu napiszę, bo jakoś nie chce mi się z @draxidox dyskutować w tamtym temacie. Jakim trzeba być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
LAMC_10
30
Nic dodać, nic ująć. Leo poprowadź Albicelestes po puchar Mistrzów... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Komu kibicujesz w finale mundialu?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 985 Culés
4
Fonseca wraca z 0-2 i pokonuje przyszla chorwacka gwiazde Dino Prizmica w 5 setach.
Mamy takze oczekiwany mecz Djoko vs Fonseca.
Skad brazylijczyk ma wszedzie taka baze fanow?
@JimMorrisonFCB @mekston @Gary @FcPortoFan1999
1
@Colon Dlatego że to Brazol.
2
@Colon To brazol a ich wszyscy lubią
0
@Colon U mnie nie ma, zwykły średniak
0
@Encore @FcPortoFan1999 serio? czesto spotykam ludzi w necie czy na zywo, ktorzy wlasnie brazoli nie lubi, a to za arogancje, a to za inne sprawy.
2
@Eklerek pieknie sie ogladalo ten mecz na tym mijeszym korcie, od razu bylo slychac ciezar tych pilek przy jego forehandzie
1
@Colon No i ta kamera oddaje też prędkość faktyczną gry, bo zazwyczaj wszystko wydaje się dużo wolniejsze
0
@Colon Brazole są dość żywiołowi na trybunach podczas meczów swoich.
1
@Eklerek dokladnie
0
@Colon Muszę znaleźć czas żeby obejrzeć to jakoś