La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

1

Śląsk Wrocław mimo opałów na początku sezonu dość łatwo powrócił do Ekstraklasy.Coś jak Lechia Gdańsk 2 lata temu.

0

@FcPortoFan1999 No i elegancko. Trzeba będzie się wybrać na meczyk w przyszłym sezonie

0

@Kgorecki2500 Tylko na kogo? na Lecha?

1

@FcPortoFan1999 Teraz pytanie czy wrócą z powrotem do 1 ligi czy się utrzymają w Ekstraklasie.

1

@FcPortoFan1999 A jak mi będzie pasowało ;P Może na Arkę jak się utrzyma? Jakoś lubię ten klub
@VamoSBarca88 Znając nasze realia albo spadek albo walka o mistrza. Nic pomiędzy

0

@Kgorecki2500 Arka może mieć ciężko. @VamoSBarca88 Beniaminkowie zwykle o to walczą.Aż takich ostrych beniaminków walczących o mistrza to nie mamy.Czy nawet o europuchary.

2

@Kgorecki2500 z walką o mistrza to pojechałeś teraz xD to już raczej widzę utrzymanie gdzieś pomiędzy 14 a 10 miejscem w tabeli.

0

@VamoSBarca88 To nie ja pojechałem ale taka po prostu jest ekstraklasa:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?