La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

4

No to se Xabi wybrał klub xD

2

@takisobiektos w przyszłym sezonie Chelsea idzie po mistrza.

2

@VamoSBarca88 albo wyleci w połowie sezonu xD

0

@takisobiektos Nie sądzę aby w tym przypadku doszło do powtórki z Madrytu.

0

@takisobiektos Wybrał idealnie. Łatwa kasa.

0

@FcPortoFan1999 Przecież w Chelsea to jeden wielki burdel, już ten co teraz był miałbyć trenerem na lata xD

0

@takisobiektos Przynajmniej nie ma takiego ego co jest w Realu.Przynajmniej dostanie czas na normalny okres przygotowawczy a nie jak tam-dwa tygodnie.

1

@FcPortoFan1999 Ego może nie, ale 60 zawodników którzy chcą grac juz tak xD

0

@takisobiektos To akurat jest problematyczne.Z drugiej strony bez europejskich pucharów będą mogli troszkę jak United Carricka wskoczyć do Top5.Na mistrza od razu raczej za ciency w uszach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?