- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1690 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
martusiaaaa
2
dobra moja przyjaciółka też jest za barca ( myślę że gdyby była za realem to nasza 8letnia... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Jakchcesz
14
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1690 Culés
1
Pachołek: "Dla mnie jest jeden zawodnik, który reprezentuje i jest wzorem tego, czym powinien być piłkarz Realu Madryt - to Juanito."
Czy ktos jest zaskoczony?? Przeciez ten caly Juanito to była parszywa gnida, wiec nie dziwne ze dla nich to wzor do nasladowania, tutaj jego chyba najslysznniejsza akcja (gnida z numerem 11):
0
@MOLESTA Za takie zachowania powinna być zabierana licencja idiotom.
0
@LeoMessiiBarcaPepa 4 lata dyskwalifikacji za to dostał, niektóre źródła nawet piszą że pięć