- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1493 Culés
Gorące dyskusje
beter2
3
nie żeńcie się albo jak już jesteście zakochani po uszy, to ta jedyna itp. to mimo wszystko... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Verore
2
Teoria spiskowa, w którą wierzysz? Ja zacznę: w Smoleńsku nie było wypadku
21 odpowiedzi
MirusAmisz
8
Dokąd zmierza ówczesna motoryzacja? Wiadomo są różne gusta ale wizualnie przecież to wygląda... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1493 Culés
8
25 stopni w cieniu, home office i frappe z kubeczka Barcelony, Viva la vida! :D
3
@July_6_BcN temperatura ta sama, praca z biura i herbata z kubka, który mówi, co w tym sezonie wygra Real Madryt.
https://zapodaj.net/plik-sqlBvQqSRx
1
@July_6_BcN Masa ludzi wyszła z nory i korzysta z pogody tylko sie cieszyć zaczynac sie najlepszy okres tylko do sierpnia .
0
@Gary tylko w ogrodzie nie ma klimatyzatora nieczyszczonego od założenia, tylko mam słoneczko i wiaterek :D
0
@July_6_BcN Nie no, u nas klimatyzator jest czyszczony raz na jakiś czas. Za rzadko i wygląda mało apetycznie, ale siedzę dość daleko od jakiegokolwiek, więc nie ma tragedii.
0
@July_6_BcN pokaż przez zapodaj.net
0
@Gary u mnie pewnie już nastawili arktyczne temperatury, więc jutro mimo, że 27 to ubiorę się jak w styczniu
@BojanKriKicz za późno, już wypiłam
0
@July_6_BcN U mnie na ołpenspejsie nie ma tragedii, nawet mogłoby być chłodniej. Za to w salce konferencyjnej - Arktyka. Jeszcze dodam, że ludzie otwierali okna, żeby wietrzyć, więc dyrekcja zamontowała zamki w oknach i już się nie da otwierać. xD
0
@Gary no u nas też są nieotwieralne okna, więc kisimy się w tym, co jest.