- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1136 Culés
Gorące dyskusje
clyde
80
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
88 odpowiedzi
marcin62
5
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
NeroTFP1
61
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1136 Culés
0
Właśnie se uświadomiłem, że na Mundialu będę trzymał kciuki za Giuliano Simeone i będę pewnie musiał tłumaczyć jego bandyckie zachowania i odklejki
2
@PatrychoO Lubisz się tłumaczyć?
3
@PatrychoO "musiał" - ambasada ci z bronią pod domem stoi? xd
3
@MessiForeverTheBest Lepiej.Jeśli tego nie będzie robił to czekają go różnego rodzaju tortury od wkładania palca do ucha do znęcania się psychicznego.
1
@MessiForeverTheBest tak mi nakaże serce
3
@PatrychoO To pozbądź się obecnego serca i wstaw sobie nowe które nie nakazuje.
0
@FcPortoFan1999 nie, bo jeszcze trafi się takie, które nakaże kibicować Dzbanowi Betoniarkowi. To już wolę obecne
1
@PatrychoO Przeproś.
1
@PatrychoO @Popitek12 Popciak będzie calym sercem za tzw CR7
@FcPortoFan1999 a Ty wiesz kto ma cel
0
@mekston A co mnie to obchodzi?
0
@FcPortoFan1999 Oski, Termalika oficjalnie juz spadła.
1
@Czajka90 Wspominałem o tym po meczu GKS-u.