La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1792 Culés

0

Ale bym chciał aby Arbeloa I Vini zostali w Madrycie, no nic tak nie gwarantuje braku sukcesów w Realu jak ta dwójka, a jeszcze Perez który steruję ta cała machina xd.

Ja się nie zdziwię jak w kolejnym sezonie Real przy podobnej sytuacji będzie się bić o ligę mistrzów do końca kolejki, a w lm także będą wojować w ogóle o wyjście z fazy ligowej, bo żadna drużyna nie zrobiła takiego regresu jak oni (OK, kfc, ale nawet oni wygrali trofeum)

0

@Karol145 Vinicius ma okropny charakter i po prostu nie da się go lubić, ale piłkarsko to dał i wciąż może dać mnóstwo jakość, 2 LM jakby nie było wygrał z realem.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ale wtedy to. Był Modric, Kroos, Benzema, Casemiro I Carvajal w formie - mieli stare wygi które nie jedno zjadły, a gdy został sam to popadł w marazm.

0

@Karol145 Coś w tym chyba jest.

0

@Karol145 Jest jeszcze psychicznie chory Rudigier,siejacy zamęt Mbappi i egotop Belingham.Tych trzech jakby zostało+dwójka wymieniona przez ciebie to będzie git :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?