- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Eklerek
26
Sportowcy i ich inteligencja https://x.com/i/status/2081822645264265389
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Bilet zakupiony na środę, Spider-Man: Całkiem Nowy Dzień, 2D, dubbing. W końcu dobre kino a... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
malicinho
0
Ja bym chyba inaczej podszedl do tematu transferow. 9 zadnej sensownej i tak nie kupimy a jesli... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
2
Tor Poznań zamknięty decyzją GIOŚ.
Jedyny w Polsce tor wyścigowy umożliwiający pełną rywalizację został wyłączony z użytkowania przez przekroczenie norm hałasu. Decyzja zapadła po latach odwołań - pierwotnie wydano ją już w 2023 roku.
Efekt? Odwołana inauguracja sezonu i brak miejsca do rozgrywania najważniejszych krajowych mistrzostw.
Obiekt działa od 1977 roku - znacznie dłużej niż okoliczna zabudowa, której mieszkańcy skarżyli się na hałas.
Powrót toru może zająć lata.
0
@Criss18Barca Jakby ktoś nie wiedział, dlaczego Robert Kubica od 13 roku życia zamieszkał we Włoszech, to już wie. W Polsce nie ma warunków, ani kultury do uprawiania motorsportu. 40-milionowy kraj w centrum Europy, a żadnego poważnego toru wyścigowego tu nie ma.
2
@Ptasior do piłki są swietne warunki a mamy tragiczną reprezentację i jeszcze gorszą lige XD