- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1796 Culés
Gorące dyskusje
Frimpong
28
Patrz @Sysia11 Twoje bydło https://twitter.com/i/status/2078994500978905168
25 odpowiedzi
Laminedependencia
26
Rozczarował mnie Messi tym zachowaniemhttps://x.com/i/status/2078979339190780239
19 odpowiedzi
Kgorecki2500
3
No co prawda chyba nie zagrał ani minuty ale puchar ma? Ma :Dhttps://x.com/i/status/207910534076372... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1796 Culés
1
Korzystajac z przerwy reprezentacyjne i ze tu mniejszy ruch jak zawsze, widzialem juz kilkanascie jak nie kilkaset komentarzy o tym ze czemu nie zrobi sie sezonu klubowego i reprezentacyjnego? Skoro wprowadzaja tyle zmian w tej pilce to czemu nikt nie wpadnie na to zeby np zaczynac sezon klubowy w sierpniu i konczyc w polowie kwietnia np? a caly maj na reprezentacje, wydaje mi sie ze skoro w klubach potrafi sie grac 3 mecze w tydzien to raczej z eliminacjami do mś w miesiac by sie mogli wyrobic.
0
@Slawek1999 głupie. Co z kontuzjami, co z powołaniami.
Powołasz ilu zawodników 40 i 15 na trybunach
I taki 3 4 wybór może zagrać albo w ogóle nie zagra jak jego konkurent na pozycji będzie cały czas zdrowy. Miesiąc treningów 0 gry.