La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 869 Culés

2

Jak nie lubię realu, tak ich hymn na maksa wpada w ucho.

1

@LeoMessiiBarcaPepa nie lubisz realu ale raptem kilka dni temu życzyłeś im zarobienia dodatkowych milionów ;)

0

@Dankho94isback Masz na myśli to co pisałem o pozytywach z ich awansu w LM?

0

@LeoMessiiBarcaPepa tak, mam na myśli że chciałeś ich awansu w LM

0

@Dankho94isback To, że dostrzegam pozytywy owej sytuacji, nie znaczy, że chcę ich awansu, już sobię nie rób nadinterpretacji.

0

@LeoMessiiBarcaPepa no właśnie - Ty widzisz pozytywy z sukcesów realu, ja nie, to nas różni ;)

0

@Dankho94isback Dla Ciebię sukces to awans do kolejnej rundy, dla mnie wygrana pucharu, to nas różni :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa awans do każdej kolejnej rundy jest sukcesem.

Poza tym, nie masz żadnej gwarancji że real zatrzyma się na 1/4 - to tylko Twoje życzenie

0

@Dankho94isback Jestem optymistą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?