La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1472 Culés

0

Człowiek ma canal plus i nie może obejrzeć meczu dzisiaj...

1

@Aequlibre A ja nie mam i oglądam

0

@Aequlibre Dlatego że Canal z plusem zamiast ligi europejskiej i konferencji ma te ograniczone rozgrywki zwane ligą "mistrzów"

0

@FcPortoFan1999 Ty to Oskar pewnie bulisz za C+, tyle meczów Eklapy oglądasz to się zwraca :D

0

@LAMC_10 A gdzie to się ogląda coo?

1

@LAMC_10 Zgadza się.Jedynie o co mam pretensje to o te rozgrywki wtorkowo-środowe.

0

@FcPortoFan1999 Bednarek kontuzja ?

0

@Aequlibre O takich rzeczach na forum publicznym nie rozmawiam i oczywiście nie na sucho.

0

@LAMC_10 to co pijemy ?

0

@Aequlibre Zdrowy jak byk mimo iż pewien Lizboniak tydzień temu chciał się go pozbyć.

0

@Aequlibre Się głupio pytasz pół litra gorzały, a najlepiej litra kup żeby po nocy do sklepu nie ganiać.

1

@LAMC_10 Chciałbym tylko nadmienić, że rozmawiasz właśnie z prawdziwym barmanem, staż 15 letni.

0

@Aequlibre Pardon...

0

@LAMC_10 Tu nie ma co przepraszać, pytanie czy podołasz :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?