La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1441 Culés

3

Łysy w prime to był potwór. 1,5 roku bez porażki w najważniejszych turniejach. XD Ciekawe czy The Nuke go łyknie.

2

@Giwera Phil Taylor Goat!

0

@FcPortoFan1999 Na zdjęciu widzimy trzech najlepszych darterów w historii.

1

@Giwera Pana Phila to akurat bardzo lubiłem za długowieczność.

1

@FcPortoFan1999 No w wieku prawie 58 lat robić finał MŚ to sztuka. :|

0

@Giwera Przynajmniej nie był robotem jak Twój ulubieniec.

1

@FcPortoFan1999 Na razie w kwestii bycia robotem to Taylor ma więcej do powiedzenia niż Littler.

1

@FcPortoFan1999 a jesli The Nuke bedzie dlugo gral to tez go polubisz?

1

@Giwera uu Oski @FcPortoFan1999 jednak fan robota

1

@mekston Nie polubię go bo w przeciwieństwie do weterana meczów tych o stawkę nie przegrywa to po co mam go lubić? Pan Phil robił to co lubię-czyli potrafił przegrywać z klasą i wielokrotnie się po takich porażkach podnosić. @Giwera Nie pamiętam aby Mr. Phil ogrywał w najważniejszych turniejach praktycznie każdego lejąc ich najlepiej do jednego/dwóch.

1

@FcPortoFan1999 ma wiele tytułów Oski i jak widzisz ma 34 winy z rzedu w turniejach rankingowych

1

@mekston Niemniej zna smak porażki w finale mistrzostw a ten wasz ulubieniec wiadomo że nie przegra.Być może nawet nigdy nie przegra!

1

@FcPortoFan1999 Littler też zna smak porażki w finale MŚ. Przegrał z Humphriesem w 2024.

1

@FcPortoFan1999 przeciez The Nuke tez zna xd

1

@Giwera Może jeszcze ten finał powinien wygrać? w wieku 16 lat? @mekston Po 2025 już nie zna.Robot.

0

@FcPortoFan1999 przegrał finał Oski, factos

0

@mekston To był jego ostatni przegrany finał mistrzostw.Już nigdy więcej nie przegra.

0

@FcPortoFan1999 moze przegrać

0

@mekston Też tak myślałem na przełomie roku.

0

@FcPortoFan1999 spokojnie Oski

0

@mekston Spokojny być nie mogę kiedy mowa o robocie.

0

@FcPortoFan1999 pokazal ze nie robot

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?