La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 761 Culés

3

Cameron Norrie rywalem kogos z pary Alcaraz Garfia / Ruud w 1/4 IW

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @Giwera

0

@mekston Czyli Garfield w półfinale.

0

@FcPortoFan1999 najpierw mamy mecz finalistow us open 2022 to walka

A potem wiemy ze Norrie to niewygodny rywal dla Garfii. Oststnio go ogral w Paryzu

0

@mekston Us Open 2022 :)

0

@FcPortoFan1999 zgadza sie, staneli w szranki po tytul i po numer 1 na swiecie

0

@mekston Dobrze że Garfield to wygrał.Nawet na 1 tydzień Ruud jako numer raz byłby dziwnym widokiem.

0

@FcPortoFan1999 jakby Ruudzik to wygral, to mialby szlema i bylby numerem 1, nie moglby byc juz jezdzcem

0

@mekston Może i to dobrze że przegrał.On musi być jeźdźcem.

0

@FcPortoFan1999 od lat 22-23 oddalil sie od kolejnych finalów szlemow ale dzisiaj bedzie walka

0

@mekston Przegra w pierwszym secie 6:3 w 54 minuty zapewne.Taka to będzie walka.Garfield go jeszcze podpuści jakąś stratą podania na start a Kacper się zarumieni.

0

@FcPortoFan1999 walka bedzie walka

0

@mekston Federer w sumie też walczył w finale Roland Garros 2008 dzielnie.

1

@FcPortoFan1999 nie no xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?