La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1696 Culés

9

Śmieszy mnie temat Laporty, kiedy ludzie mówią, że zadłuża klub, albo, że źle zarządza… Prawda jest taka, że już drugi raz wyciągnął z dołka Barce i nikt mu tego nie zabierze. Pamiętam kiedy wygrał drugi raz wybory, jak było mówione, że przez najbliższe 4-5 lat żadne duże nazwisko do nas nie przyjdzie, że o tytułach musimy zapomnieć i że ciężki czas nadchodzi dla nas. Moim zdaniem wycisnął więcej niż mógł przez te lata i zawsze będzie miał u mnie szacunek.

Na koniec,
Pamiętam jego zdanie tuż po wygranych wyborach, że nadeszły dla nas ciężkie czasy, że niektóre ruchy w zarządzaniu i na rynku transferowym będą ciężkie do zrozumienia i dziwne, ale żeby mu zaufać, i co ? OPŁACIŁO SIĘ !

1

@kaamil1910 on dźwigniami wyprzedał połowę aktywów które przynoszą zyski
Wyobraź Sobie firmę przychód 10zl rocznie On sprzedaje wszystkie rzeczy które przynoszą zyski i okraja na z lat 20 30 lat zyski z tych rzeczy.
Czy dało się inaczej nie wiem.
Ale rekinem biznesu Laporta nie jest
Sama sytuacja z stadionem i lożami VIP te łoże poszły za grosze w skali tych 30 lat

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?