La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1868 Culés

3

Font to jest zwykły mały leszczyk jeśli chodzi o politykę sportową i próbuje urosnąć takimi akcjami jak wywiad Xaviego, albo blokowanie otrzymania licencji dla zwiększenia pojemności stadionu poprzez swojego koleżkę, który zasiada w radzie miasta. Laporta jest jaki jest, był jaki był, będzie dalej taki sam, ale przynajmniej nadaje się na to stanowisko. Jakoś wyprowadza ten klub na prostą, jest coraz lepiej i przyszłość dobrze nabiera kolorytów. Font niech tam dalej opiera projekt na Xavim, niech dalej publicznie krytykuje piłkarzy, obecnego trenera itd. Mam nadzieję, że to jego koniec jeśli chodzi o ten klub. Będąc kandydatem na prezydenta działa na jego szkodę, a co by było gdyby wygrał? Zapewne to kolejny żołnierz wysłany z Madrytu do destabilizacji FC Barcelony. Dzięki Bogu, że nie wygrał w 2021 i oby nie wygrał tym razem i już nigdy nie brał udziału w wyborach na prezydenta tego wspaniałego klubu. Życzę mu, aby zajął się czymś innym i miał z tego satysfakcję, ale od FC Barcelony proszę się odwalić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?