La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1138 Culés

1

Nie byłem jakoś hurraoptymistycznie nastawiony na Cancelo. Lubię go, wiem że ma umiejętności i jeśli chodzi o ofensywę patrząc, że to boczny obrońca to ponadprzeciętnego skilla. Nie odmówiłem mu nigdy, że kocha te barwy i oddaje serducho na boisku i teraz to widać. Widać też że jak chce to w defensywie też zagra bardzo dobry meczyk. No wczoraj on grał na dwóch bokach obrony i zagrał super mecz, jeden z najlepszych zawodników wczoraj. Chociaż wczoraj każdy oprócz Ferrana i Balde wyglądał przynajmniej dobrze.

Jestem za tym żeby starać się go pozyskać na kolejny sezon. Idealny zawodnik do rotacji, do grania od początku w wielu meczach. Widać, że teraz u Flicka się odnajduje. Wystarczyło, że złapał trochę rytmu europejskiej piłki i są efekty. Ktoś kto ma technikę i skilla to zawsze to będzie miał. Szacunek dla Niego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?