La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 841 Culés

5

Arsenal wczoraj wygrał, ale co Gabriel przyaktorzył przy bramce na 2:2 to jego xD beka z całego Arsenalu. Sami zasłaniają bramkarza przy stałych fragmentach bo inaczej nie potrafią grać, a później przewracają się od dotyku motyla. Żałosny, śmieszny klub. Widać, że im się d... pali więc będą chwytać się wszystkich zagrywek.

Nie chciałem, żeby City wygrywało ligę ze względu na to że Pep Guardiola mnie zaczął irytować swoim zachowaniem tzn. kupowanie nowych gwiazdeczek co okienko, ale ze względu, że Aston Villa nie dotrzymała kroku to niech Pep z City bierze tę ligę po raz już 7 i pokaże gdzie jest miejsce w szeregu Arsenalu.

Przede wszystkim chciałbym zobaczyć miny kibiców Arsenalu, którzy się panoszą jakby byli jakimiś GOAT'ami tego sportu, a w rzeczywistości Arsenal to jeden z bardziej przereklamowanych klubów xD
I przy okazji śmiesznie by było bo @Eklerek @Kessie i @Czajka90 by się podpalali i byłaby beka z kanonierów xD

1

@Fog_W_1899 plus jaki widzę w PL dla City to zwiekszone szanse dla Haalanda na złotą piłkę

1

@Fog_W_1899 Arsenal ma najgorszych kibiców w Anglii i to jest fakt. Klubowe mem uważający się za potęgę. Symulują, faulują i narzekają.

Ogólnie nie ma stołecznego klubu ja całym świecie, który bym lubił. Znośna jest Roma, a reszta to syf.

1

@Dankho94isback no dużo będzie zależało od Mundialu. Kane ma zagwarantowaną Bundesligę, może coś w LM zrobią, ale indywidualnie będzie miał króla strzelców Bundes i może ZB bo jak na razie ma sporą zaliczkę patrząc, że będzie grał 4 kolejki mniej. Haaland zaprowadził naród na Mundial i jak tam postrzela mając dobry sezon klubowy to kto wie, kto wie. Oczywiście media będą pompować Mbappe.

0

@Eto'o9 R10 dokładnie tak. Stołeczne kluby są niestety ciężkie do lubienia.

2

@Fog_W_1899 Czemu nic nie napisałeś o braku drugiej żółtej dla Silvy w meczu Newcastle tylko wyskrobałeś wysryw o symulce Gabriela? Czego innego mógłbym się spodziewać w sumie.


Francuz położył obie ręce na plecach Gabriela z ruchem i tyle wystarczyło, dla mnie symulka i gol zaliczony powinien być, ale nie ja jestem sędzią.

2

@Fog_W_1899 Przecież to zasłanianie bramkarza to po prostu świetna taktyka. Chyba inne drużyny nie potrafią grać, skoro tak nie robią xd

0

@Eklerek no to tutaj swoją drogą xD mówię, City nie jest święte, ale na dzień dzisiejszy dla fabuły lepiej jakby MC wzięło ligę.

Trochę bekowe, że taki knypek jak Silva skacząc w sumie ledwo co przewrócił Burna xD

0

@lithotripter no świetna taktyka xD yhy

1

@Fog_W_1899 Nawet gdyby uznali tę bramkę na 2:2, to co z tego? Sądzisz, że Arsenal i tak by ich nie dobił? Widać było, że Arsenal w końcu wyszedl odważnie na mecz, a nie jak ostatnio, że mentalnie w drugiej połowie zostali w szatni. Dominowali, więc o czym ty mówisz, że tylko stałymi fragmentami umiemy grać?

0

@Czajka90 nie ma co padolino usprawiedliwiać.
Z jednej strony nie wiadomo jak mecz mógłby się potoczyć, ale z drugiej to tylko Tottenham, drużyna z dołu ligi, więc żaden wyznacznik

0

@Fog_W_1899 A nie działa tak na ogół czy o co chodzi?

0

@lithotripter Świetna taktyka dopóki nie użyją na tobie, coś niedawno było że Raya miał pretensje że w taki sam sposób został zasłonięty xd

0

@K1ngKong7 To tym bardziej oznacza, że jest dobra i działa :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: