- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
Tbh w tym roku giereczkowego już nie wychodzi nic wybitnego (może poza AC4) to byle go skipnać... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Piotrek1993
0
Nie wiem czy dzisiaj wygra, ale za kilka lat będziemy jako Polacy ją nienawidzić
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
4
Najlepszy. @mekston @FcPortoFan1999 @barcelonaLM @agaFCB
1
@Encore Tak naprawdę w tym turnieju nie zagrał na żadnego poważnego rywala.Wszyscy poważni rywale przed finałem nie wiem czy celowo po prostu się wyniszczyli sami ze sobą.Jedyna poważniejsza przeszkoda to Chaczanow.
0
@FcPortoFan1999 i dziwny mecz z Rubim, ale Garfia wysoko ceni Andrzeja
1
@FcPortoFan1999 Przy Carlosie oni wszyscy wyglądają niepoważne ale to zasługa gry hiszpana. On sprawia, że wyglądają prz nim jak amatorzy czasem.
0
@mekston Nie ceni go wysoko. @agaFCB Sinner by tak nie wyglądał.Nawet Mensik uważam że walkę jakąś by podjął.Tutaj wykmachrolił się ziomek jak z 2/3 rundy.
1
@FcPortoFan1999 To ich problem a Carlos przytula kolejny puchar i humor gitówa. A tobie pozostaje lament.
0
@agaFCB Przywykłem.
0
@FcPortoFan1999 Oski co ty taki nie w sosie
0
@Encore Bo nie wygrał Mój tenisista.
0
@FcPortoFan1999 ale Ty nie jestes fanem Filsa, wiec ustalilismy ze w finale kibicowales mocno Garfii
@Encore
0
@mekston @Encore Z reguły kibicuje się słabszym.
0
@FcPortoFan1999 z reguly ale tutaj bylo inaczej - czyli niedziela i masz humor gitówa bo Garfii udalo sie wygrac