- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2230 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2230 Culés
1
Clayton 6:1 z Littlerem. @FcPortoFan1999 dalej robot?
1
@Giwera predykcje @FcPortoFan1999 Oskara rozpadają się niczym domek z kart
LL kolejna przegraną notuje - pytanie czy na pewno trzyma formę brzucha
2
@Giwera Wy tak jeden po drugim Będziecie pytali o to czy jest robotem?
0
@mekston Alcaraz bierze ten turniej? Widzę, że Grzesznik out. :D
1
@FcPortoFan1999 tak trzeba pytać
1
@Giwera faworyt - gdyby grali BO5 w takim zestawieniu to by to brał spokojnie, ale BO3 to jednak zawsze ryzyko większe
1
@mekston Czy jest robotem? skoro jest mistrzem świata wciąż to tak.
0
@FcPortoFan1999 ale nie było 9 lotki w MŚ, i teraz 1-6 z Claytonem, to człowiek
0
@mekston Prawie jak Alcaraz bo Sinner zaczyna w sumie przybierać ludzką twarz i jego mogę zacząć wycofywać z roli robota.
0
@FcPortoFan1999 on akurat ma pewien cel Oski
0
@mekston Jest w kryzysie a nie ma cel.
0
@FcPortoFan1999 przeciez w AO to byla kwestia skutecznosci, ale gra byla dobra
0
@mekston Kryzys mentalny.I Ja wiem że nikt tego nie podniesie ale zrobię to jako pierwszy.
0
@FcPortoFan1999 spokojnie, to tylko 2 turnieje i 1/2 AO gdzie powinien wygrać, ale coś zawiodło na ostatniej prostej
0
@mekston U niego to i z Mensikiem coś zawiodło.
0
@FcPortoFan1999 tutaj, dał się przełamać na start 3 seta i potem nie odłamał
W 1 secie miał chyba 40-0 w jednym gemie ale skonczylo sie tiebreakiem
Mensik tez odpalił tryb potężnego serwowania
Obronił 5/7 break pointów, tutaj nie było tak źle jak z Djokovicem u Sinnera, ale mogło być lepiej
0
@FcPortoFan1999 dodam taką ciekawostkę - liczba punktów wygranych:
Sinner - 89
Mensik - 86
0
@mekston Czyli jak z Djokoviciem.Ponownie mentalny Federer się odpalił.
0
@FcPortoFan1999 na US soil może się odkuć
0
@mekston Wygląda mówiąc szczerze nieprzekonująco.
0
@FcPortoFan1999 forma nie jest zla, tylko moze troche decyzyjnosci, moze tez wiesz jak to ktos odpali servboting
0
@mekston Tutaj nie chodzi o formę a kryzys mentalny bo znowu jest lepszy w meczu a przegrywa.
0
@FcPortoFan1999 on już troche takich meczów, gdzie mial wiecej pkt, a mecz przegrywal ma w karierze
Ale US soil moze zmienic sytuacje, on lubi grac w Miami
0
@mekston Tylko tu już takie drugie odpadnięcie po kolei gdzie był lepszy punktowo.
0
@FcPortoFan1999 tak ale to bo3
0
@mekston Nie ma znaczenia.W Bo5 także by poległ.Tylko 1-3 w setach.
0
@FcPortoFan1999 nie wtedy moglby wygrac
On ma cel na ten rok