La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

7

O kur.. ale Arsenal ma terminarz do końca sezonu xD Oni to serio przegrają. Przecież jeszcze bezpośrednio na wyjeździe grają z City. Już im psycha siada i Arteta jeszcze bardziej będzie chciał desperacko bronić wyników i przez to będą tracić punkty.

To dalej nie będzie ten sezon, ale no Arsenalowcy przyzwyczajeni :D

0

@Fog_W_1899 koniec końców skończą jeszcze na 4 miejscu

2

@VeB 1899 nie no aż tak to nie, ale ligi nie wygrają. Będzie drugie miejsce.

1

@Fog_W_1899 faktycznie mają dużą przewagę nad 4 miejscem, ale na trzecie mogą spokojnie spaść :)

1

@VeB 1899 jakby Aston Villa trzymał tempo w ostatnich tygodniach to byłoby fajnie, ale potracili punktów trochę i raczej nie będą mieli cały czas samych wygranych, a szkoda.

0

@Fog_W_1899 przy wygraniu „zaległego” meczu do Arsenalu mają tylko 5 punktów straty. Nie ma tragedii, pamiętaj że Arsenal ma w sobie gen przegrywów

0

@VeB 1899 tak i przez to City ich porobi, ale Aston może być już za ciężko bo oni to już w ogóle do końca sezonu zagrają z Chelsea, United, Totkami, Liverpoolem i City i inne mecze. Im nie starczy pewnie pary na to tym bardziej, że będą walczyć zapewne o wygranie LE.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?