La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

0

Wiele osób pisało w dm’ach z prośbą o opinię na temat aktualnych wydarzeń więc jestem. No więc pytacie co sądzę? Nie ma miejsca dla rasizmu w żadnym wypadku, czy to w kierunku Lamine’a na Santiago czy w kierunku Viniego na Estadio. Jeżeli coś takiego się dzieje, to trzeba to wypalać żywym ogniem. Zakazy stadionowe dla takich kibiców, dla piłkarzy kara zawieszenia na kilka meczów. Ale! Nie ma również miejsca dla hipokryzji Valverde czy Mbappe, jeden w tym samym meczu wali przeciwnika z pięści w twarz, drugi groził Albie, że zabije go na ulicy. Także te ich wypociny co można a czego nie można, czy kogoś wykluczyć ze sportu czy może grać na jakimś stadionie to mogą sobie wsadzić w rzyć.
Abstrahując od wszystkiego: Vini znowu prowokował cały stadion, widać to było z ujęć z trybun, nawet Cwiakala zrobił post scriptum do swojego filmiku. Dodatkowo, ile razy Vini zakrywał usta żeby komuś powiedzieć coś miłego? Rozumiem, że wtedy to było ok?
Klasyczne robienie z siebie ofiary.

Na koniec chciałbym napisać jedno zdanie w kierunku Mou, pięknie się zestarzały te słowa z jego konferencji przed meczem, że będzie grał przeciwko królom LM, po czym po meczu robi swoje post scriptum, że sędzia miał zapisane kto nie może dostać żółtej kartki :D. To idealnie podsumowuje w czym królem jest Madryt :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?