- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1417 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
30 odpowiedzi
MesQueUnClub_87
31
Dzisiaj wjechał kebab domowy. Mięso mieszane wołowina-kurczak, sos czosnkowy i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Colon
2
Zapraszam na pozywne bulki z pieczarkami. Nie bylo bulek, ale byly tosty.https://inews.co.uk/wp-cont... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1417 Culés
2
Yamal jest z 7 lat młodszy, a bardziej dojrzały. Też mógłby się spłakac do sędziego, ale prawda jest taka, że w każdym meczu to się dzieje, a jak ktoś będzie na to reagował i jeszcze prowokował, to nigdy nie będzie miał spokoju, bo kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
2
@Arden w top5 ligach zakładam że jakieś 50-60% piłkarzy to mulaci albo osoby czarnoskóre i dziwnym trafem 80-90% akcji na tle rasistowskich uderza w Viniego. Przypadek