- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1681 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1681 Culés
4
Czasami na prawdę odechciewa się udzielać czy czytać komentarze jak po każdym słabszym meczu uaktywniają się te wszystkie bezbeki, narzekatorzy, ponuraki...
Udają, że deszcz pada jak reżim pluje im w twarz. Można obwiniać zawodników za brak zaangażowania, błędy, ale do jasnej cholery - to nie usprawiedliwia decyzji sędziów. Decyzji, które w 95% są na naszą NIEKORZYŚĆ, albo na KORZYŚĆ bezpośredniego rywala. Rywala wspieranego przez władzę, rywala zbudowanego na reżimie, rywala pysznego, manipulującego faktami, rywala, który najwięcej w historii zyskał na pomyłkach sędziowskich. Nie chcę się więcej rozpisywać na ten temat bo każdy normalny kibic Barcy powinien wiedzieć takie rzeczy.
Oczywiście wychodzi jeden z drugim i wiecznie coś bazgra odwołując się do Bayernu, drugi wiecznie narzeka, wrzuca fake newsy na temat swojego (podobno) ulubionego klubu, żeby ponarzekać, pogadać jaka ta Barcelona jest słaba, zła i w ogóle. Kolejni to ci co będą wyzywać zawodników, trenera, a później jak wygrywamy to woow, ale super mamy zawodników, a trener to już w ogóle GOAT.
Wolność słowa i prawo głosu pokazuje dobitnie kto jakim jest kibicem, a nawet człowiekiem bo w realnym świecie na pewno jest podobnie ze względu na to że tutaj są anonimowi, więc nie muszą udawać.
0
@Fog_W_1899 po wczorajszym meczu było widać, że większość tej strony to bezmózgi. Być może kryptomierdy.
0
@Czyhrynski no totalne, ja nie wiem.