La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

0

2 lata temu było 10 lat jak simeone siedzi w Atletico i każdy widział że jednak coś nie klika, że mogłoby być trochę lepiej i że jest hamulcowym dla tego klubu. Powtarzam- TO JUŻ BYŁO 10 LAT, a ja się dalej kazałem pukać w czoło i zastanowić co to za brednie. Toż to simeone, nie wiecie co mówicie, wypuścić takie Atletico z jego gniazda to przepadnie.

Od tamtej pory już się pojawiło tyle zgrzytów, z całym szacunkiem do wszystkich Lemarów Koke Grizmannów Correiów ale to było ich miejsce, gdzieś pod topem. Dzisiaj mam wątpliwości, z roku na rok ekipa na papierze jeszcze lepsza a tu dalej to samo, zwracam honor, Simeone papa albo będzie to samo Atleti przez najbliższe 20 lat nawet jeśli cudem dwa mistrzostwa zdobędą po drodze to dalej o niczym dosłownie nie będzie świadczyć. Średniak jakich mało

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?