La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

6

Justyna Kowalczyk vs Bjoergen w 2010. Piękne to były czasy. Szkoda, że już nie wrócą.

2

@VegetaPolska pamiętam swój przypał jak były igrzyska w Sochi, a zawody były w trakcie lekcji i oczywiście w szkole zamiast włączyć chociaż w tle, to nie (potem portier ogłosił przez radiowęzeł), a ja kazałam mamie napisać mi smsa z miejscem Justyny i wyskoczyłam na lekcji, że Kowalczyk ze złotem i pani się skapowała, że telefonu używałam… ale w słusznej patriotycznej sprawie wybaczyła.

0

@July_6_BcN Wtedy to tak telefonu nie można było sobie używać.

0

@FcPortoFan1999 u mnie to w ogóle mieli fiksacje na tym punkcie.

0

@July_6_BcN Często za to uwagi Otrzymywałaś?

1

@FcPortoFan1999 ja w życiu uwagi nie dostałam. Wszystkie przypały robiłam w białych rękawiczkach. Oczywiście poza tym jednym, wybaczonym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?