La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

47

Nic mnie tak nie wpienia jak ludzie piszący, że "łoo tam sędziowie, przegraliśmy bo byliśmy słabsi".
Ludzie, to że byliśmy gorsi i przegraliśmy to jedno. Ale nie oznacza to, że przeciwnicy mogą nam nogi połamać i nie dostać za to żadnej kary bo przecież i tak słabo gramy.

1

@Jakchcesz dokladnie! Pare zoltych powinno byc juz w pierwszej polowie. Juz by nie grali tak ostro co by bylo kluczowe dla przebiegu pozniej. Oczywiscie brak czerwa dla Simeone i brak sprawdzania tego przez var na poczatku drugiej polowy. Pozniej cofnieta bramka z dupy. Juz kij z tym cofnieciem bramki, ale kluczowe dla meczu bylo te dlugie sprawdzanie na varze. Barca sie rozpedzala i widac bylo ta energie, a pozniej juz ciezko im bylo wejsc w rytm. Probowali, ale to nie to co na poczatku drugiej polowy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?