- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
4
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Stinger_
16
Dopiero teraz zauważyłem jak @AlexDark00 jest niszczony, gaszony i skompromitowany w gorących.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Zoker
6
Co kieruje ludźmi, którzy wręczają ZP Dembele? Wtf
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
2
Zapytam tak serio teraz. Jest tu jakaś osoba, która serio nie widzi spalonego przy bramce Cubarsiego?
0
@StevenGastonMartin99 tak ja nie widzę spalonego
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Salchent to wytłumacz mi czego nie rozumiesz w tej sytuacji? Piłka wyznacza linie spalonego bo Lewy i Cubarsi są przed obrońcami. A po odbiciu piłki od Lewego przecież widać ewidentnie, że noga Cubarsiego jest bliżej bramki niż piłka.
1
@StevenGastonMartin99 nie piłka, a obrońca Atletico, reszta się zgadza
0
@StevenGastonMartin99 system nie wykrył spalonego i rysowali go od linijki
2
@StevenGastonMartin99 To ty chyba tego nie rozumiesz XDD Lewy 'podaje' do Cubarsiego, a linię wyznacza Ruggeri który jest bliżej bramki niż pilka. Stopa Cubarsiego jest o centrumentr bardziej wysunięta niż pięta Ruggeriego. Jak piłka miałaby wyznaczać w tej sytuacji linię skoro jest przed Ruggerim?
0
@BulaKG no skoro jest przed Rugerrim to wyznacza piłka xd
1
@StevenGastonMartin99
Przed Ruggerim który jest za piłką który wyznacza linie
0
@BulaKG Jezus Maria chłopie wiem o tym wyluzuj trochę
Komentarz usunięty
0
@BulaKG przecież widać ewidentie, że Ferran jest na spalonym
0
@StevenGastonMartin99 mi wytłumacz jak piłka może wyznaczać tu linie spalonego?
0
@Kubix93 ty jesteś głupi, czy głupszy?
0
@StevenGastonMartin99 ja jestem głupi, Ty głupszy.