La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

4

Dla mnie ta amatorszczyzna w Legii a jeszcze większa w Lechu to coś niewyobrażalnego.
Ze swoimi budżetami oba kluby powinny od lat dzielić mistrzostwa między siebie, jak Real i Barca w Hiszpanii, ewentualnie do walki mógłby włączyć się ktoś trzeci od czasu do czasu.

Finansowo oba kluby są mocarne, ale pion sportowy kompletnie nie dojeżdża. Szczególnie frustrujące jest to w Lechu. Nie potrafić zatrudnić trenera, który będzie prowadził zespół do sukcesów przez kilka lat? Zawsze ten sam smutny schemat - tytuł mistrza, zapaść, bezradność, frustracja i kompletne zero stabilności.

0

@Comentateiro a to nie tak, że Raków wydawał najwięcej na pensje? O Widzewie w ogóle nie mówiąc

1

@Comentateiro W Poznaniu pod koniec kwietnia zapowiada się mecz o utrzymanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?