La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

2

Alisha Lehmann:



"I do the same job as Douglas, but I earn 100 times less money. It's not fair. It's something that affects me, because I am a woman..."

Niech założy OF-a i Douglas też, zobaczymy kto więcej zarobi.

14

@TR3YWAY Jedna z najbardziej irytujących rzeczy w internecie to wypowiedzi tych bab, które nie rozumieją, że piłka nożna to nie jest praca na produkcji, żeby stawka była równa, tylko chodzi o popularność i poziom.

Potem wychodzą na sparing, dostają na dziurę z randomowymi 15 latkami i jest kur.. zdziwienie, że każdy ma w pompie te ich kopanie piłki.

1

@TR3YWAY dokładnie.
To ja na OF też chce zarabiać miliony

1

@Luciano99 ciekawe że nie ma nic o wyrównaniu płac piłkarzom b klasy do poziomi tych z ligi mistrzów

0

@Krzysztof1987
To zrob coś pierw w tym kierunku i zacznij tam kariere

0

@Frimpong a co jak zacznę zarabiać miliony i stanę się popularny.
Nie wiem czy udźwignę kasę popularność xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?