La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1831 Culés

3

jak juz i tak mamy przesyt w srodku pola to moze sprobowac bernala jako lso warunki fizyczne mialby dobre przetestowac na jakims slabszym rywalu a moze wypali jak i tak chlopak mniej szans dostaje

2

@majkiii To może nie być nawet taki głupi pomysł. Szkoda tylko, że teraz raczej nie ma spotkań o nic

1

@majkiii "Trzeba szukać nowych rozwiązań" +1

1

@MessiForeverTheBest no wlasnie i to najgorsze :( ale nawet kiedys marzy mi sie go tam zobaczyc a moze by odpalil akurat tam bo w srodku przy pedrim i w dobrej formie fdj by nie pogral za duzo

1

@majkiii Forma De Jonga to rzadko bywa stała więc odzyskując swój poziom moim zdaniem jak najbardziej jest dla niego miejsce w środku, ale znając nasze perspektywy na lewonożnego ŚO z prawdziwego zdarzenia to jest to pewnie warte rozważenia. Na pewno kwestia trzymania linii byłaby trudna do przyjęcia w krótkim czasie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?