La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

0

Nie lubię Mbappe nie lubię Dembele nie lubię PSG

Niemniej jednak. Wieczny talent, 6 letni lider próbujący bez skutku zdobyć z nimi LM zarabiał 50mln praktycznie od początku tej śmiesznej przygody w PSG

Skończyły się kominy płacowe w PSG rozumiem to. Ale będąc Dembele wysuwam prosty argument-
"Nasser ja wiem że nie jestem żółwiem, że nie kocha mnie tak Paryż, nie kocha mnie aż tak prezydent, nie robią ze mnie top1 na świecie i nie kocha mnie tak pół świata jak jego.
Ale nasser hola hola. Kto wam dał kurła wy przegrywy jedne tą Ligę mistrzów? Kto pomógł Enrique ogarnąć ten zespół? Kto zdobył złotą piłkę w końcu? Ile ja was kosztowałem? Prawie dwa razy mniej! Ile mi dzisiaj płacicie? Ponad 2 razy mniej niż dawaliście Mbappe przez większość kontraktu? Wy mu kurła za podpis dawaliście więcej niż zgarniam za dwa lata

Mam prawo się domagać tej kwoty, nawet jeśli to same zbiegi okoliczności nasser, zamknij jape i podpisuj"

Z racji tego że nie lubię ich wszystkich sytuacja dla mnie jest win-win
Jak dostanie to komin w PSG gotowy, jak nie dostanie to mam nadzieję że się stamtąd niedoceniony zawinie a PSG wróci do próbowania w Europie

0

@jakub1906 może by tak za darmo wziął tego Komara xd

0

@wyrek nie bo bez lucho brygadzisty ten Marian potrafi tylko na L4 siedzieć. A u nas ZUS nie ma pieniędzy przez christensena

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?