La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1479 Culés

27

Fermin w tym roku chyba jest najlepszym piłkarzem z pola Barcelony. Znowu wyciągnął nas z trudnej sytuacji. Ma bardzo dobrą formę. Olmo również pokazuje że jest w dobrej formie. Cieszy, że w jednym momencie obaj dobrze się spisują i można liczyć na ich dwójkę, a nie tylko na jednego z nich. Świetny mecz De Jonga, dzisiaj on był zdecydowanie lepszy od Pedriego. Wyglądało to tak, jakby się zamienili ciałami. Pedri niestety grał swój chyba najgorszy mecz w sezonie i dodatkowo kontuzja...Kounde i Balde w 2 połowie trochę się poprawili, ale są w bardzo dużym kryzysie. Lewy dzisiaj słabo grał, naszczęście udało mu się strzelić gola. Jeżeli chodzi o skrzydłowych to mały plus dla Rashforda za asystę, ale wejście moim zdaniem miał średnie. Raphinha I Roony słaby mecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?