La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

4

Dłuższą chwilę oglądałem Polsat News i poza grenlandią, Ziobro, mercosur nie było nic na temat złotej piłki. Jestem skołowany. Czy to wydarzyło się naprawdę?

1

@Kozinho. Wyłącz TV, włącz La Ramblę!

2

@Kozinho. To dobrze ze już ucichł temat tego pożaru w Szwajcarii sylwestrowego bo przez tydzień o tym gadali a młodzi zamiast uciekać to sobie nagrywali ogień

1

@July_6_BcN Byku, jak uczcimy Twój największy sukces życiowy?

0

@Kozinho. nie wiem…

0

@July_6_BcN idziemy do muzeum lotnictwa?

0

@Kozinho. Lepiej do muzeum Azji i Pacyfiku. Nigdzie się tak nie wyspałam jak tam xD

0

@July_6_BcN mają tam samurajów?

0

@Kozinho. Nie pamiętam, całą wizytę przespałam xd

0

@July_6_BcN to Ty chcesz ze mną świętować, czy spać?

0

@Kozinho. No Ty sobie pozwiedzasz, ja się w tym czasie wyśpię i wszyscy happy XD

0

@July_6_BcN Ty to musisz być tą rozrywkową xD

1

@Kozinho. No jest, w sylwka z koleżanką piły piccolo

1

@Kozinho. W moim pokoleniu nie da się być rozrywkową :(
@michaleu żeby to było piccolo, a to był „szampan bezalkoholowy”. Najgorszy syf jaki piłam, piccolo to przynajmniej smakuje. Ale żeby nie było, ja butelkę prawdziwego, legitnego wina z procentami też wypiłam.

0

@July_6_BcN wydaje mi, że się da. Trzeba tylko zostawić kartę w domu i odpiąć ją od telefonu :p

1

@July_6_BcN Warszawianki to są takie szalone że ho ho :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?