La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

0

Moim zdaniem opcje są dwie, mimo tych słabych warunków wypożyczenia:
Pierwsza pozytywna. TS broni solidnie, jedzie na mundial i tam jest pierwszym bramkarzem i pokazuje, że jeszcze może pomóc drużynie. W takim przypadku łatwiej o sprzedaż takiego zawodnika
Druga opcja, idzie do girony i nabawi się kolejnej kontuzji, gdzie pokazuje, że do grania na najwyższym poziomie się nie nadaje i siedzi do końca kontraktu.
Myślę że Deco zakłada pierwszą opcję i że się go pozbędą i zwolnią miejsce w płacach

0

@ACRAB95 szczerze? obstawiam, że nawet jakby świetnie bronił w Gironie to i tak będzie bramkarzem nr2 na mundialu..

1

@ACRAB95 jest jeszcze trzecią opcją której chyba nikt nie bierze pod uwagę a mianowicie:
Pogra trochę w Gironie, nabierze pewności i wróci do nas z myślą że może być pierwszym bramkarzem. A jak nie dostanie czego chce to zacznie swoje brudne gierki xd

0

@HiBro
On już wie, że jeśli Garcia jest do dyspozycji to Hiszpan jest pierwszym bramkarzem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?