La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

1

Nie wiem czy było.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Aston Villa skontaktowała się z Barceloną w celu zakontraktowania Ter Stegena w zimowym okienku.

[Mundo Deportivo]

0

@Criss18Barca ciekawe ile w tym prawdy.

2

@Criss18Barca Dibu jest jakieś 3 razy lepszy niż Niemiec

2

@Criss18Barca W sumie po co Aston Villa go ściąga skoro mają Martineza? ;)

0

@FcPortoFan1999 Też mnie to zastanawia..

0

@Criss18Barca Coś z cyklu "zamienił stryjek siekierkę na kijek"

0

@FcPortoFan1999 Chociaż latem były pogłoski o jego odejściu do United..

0

@Criss18Barca To już miało większy sens.

2

@FcPortoFan1999 @Criss18Barca Dibu byl blisko odejscia, nawet w ostatnim meczu zeszlego sezonu mial pozegnanie od kibiców pełne łez. Widocznie temat jego odejscia dalej aktualny, wiec Villa chętna na naszego kapitan

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?